Kompletní rekonstrukce a přístavba tří spojitých objektů, které původně sloužily jako školní jídelna, družina, školka a byty. Díky složitým stavebním úpravám spojující dvě původní cizorodé objekty a nově vystavěného prostředního objektu, vznikly velkorysé prostory. Ty budou sloužit jako knihovna, přednáškový sál, kavárna, administrativní prostory, informační centrum a archiv.
Ve dvoře pak vzniklo venkovní kryté jeviště se zázemím a pojízdnou tribunou. Celé víceúčelové centrum je vybaveno AV technikou umožňující konání přednášek, divadla, včetně profesionální střižny pro výrobu videí. Rekonstrukcí prošly i sklepy jednoho z původních objektů.

Kompletní rekonstrukce a přístavba tří spojitých objektů, které původně sloužily jako školní jídelna, družina, školka a byty. Díky složitým stavebním úpravám spojující dvě původní cizorodé objekty a nově vystavěného prostředního objektu, vznikly velkorysé prostory. Ty budou sloužit jako knihovna, přednáškový sál, kavárna, administrativní prostory, informační centrum a archiv. Ve dvoře pak vzniklo venkovní kryté jeviště se zázemím a pojízdnou tribunou. Celé víceúčelové centrum je vybaveno AV technikou umožňující konání přednášek, divadla, včetně profesionální střižny pro výrobu videí. Rekonstrukcí prošly i sklepy jednoho z původních objektů.