parallax background
 

Základy společnosti POHL cz, která ve svém názvu nese jméno svého zakladatele a majitele Ing. Petra Pohla, byly položeny v roce 1990. Na počátku svého působení na trhu stavebních prací se firma soustředila na realizace a rekonstrukce podzemních staveb v Praze a blízkém okolí. V rámci svého rozvoje pak postupně rozšířila svou územní i odbornou působnost, takže je v současné době schopna zajistit realizace i rozsáhlých staveb ve všech regionech České republiky. V současné době pracujeme ve třech odštěpných závodech v Roztokách u Prahy, Opavě a Plzni.

POHL cz, a.s. v rámci své hlavní činnosti provádí komplexní dodávky pozemních, inženýrských, vodohospodářských a podzemních staveb a rekonstrukce stávajících objektů. Mezi stálé klienty společnosti patří řada privátních investorů, měst a obcí.

Z důvodu zajištění dalšího rozvoje a upevnění místa na trhu klademe v rámci naší činnosti důraz na spokojenost zákazníka, vzdělávání a vysokou kvalifikovanost zaměstnanců a obnovu a rozšiřování našeho technického a mechanizačního vybavení. Zákazníci si na společnosti POHL cz, a.s. cení kromě kvality vlastní realizace zejména tvořivý přístup k práci na všech úrovních řízení a přímý, čestný a věcný přístup k řešení každé situace.

Společnost POHL cz, a.s. existuje (v různých právních formách) již více jak 30 let, během kterých potvrdila svou stabilitu a stala se tradičním dodavatelem stavebních prací na českém trhu. V současné době společnost zaměstnává zhruba 250 zaměstnanců a její roční výkon za poslední uzavřené účetní období činily cca. 1,470 miliardy Kč.

Grafy znázorňující poměr zaměstnanců

Odbornost našich zaměstnanců

parallax background
 

POHL cz, a.s.


Nádražní 25
252 63 Roztoky


Spisová značka B 4934 vedená u Městského soudu v Praze
100%

záruka kvality a termínů


    • Od začátku do konce projektu100%